[TR] Teknik +90 532 353 09 49  |  [TR/EN] Satış ve Pazarlama +90 549 199 00 53

AKILLI FOTOSELLİ KAPILAR

FOTOSELLİ KAPI ÖZELLİKLERİ

Bina girişlerinde enerji tasarrufu sağlamak ve güvenliği üst seviyede tutmak amacıyla otomatik kapı kullanılır. Hastaneler, oteller, avmler, mağazalar gibi kalabalık olan mekanlar için pratik olarak tercih edilir.

 Fotosel nedir ve Nasıl Çalışır?

Alkali metaller ışık algılayıcı olarak bilinir. Bu ışık algılayıcı sistem cam bir fanusun içine koyuluyor ve karşısında birisi durduğunda bir voltaj açığa çıkıyor ve böylece kapı açılıyor. Kapıda bekleyen kişiyi beyaz ışık olarak algılayan sensörün adı fotoseldir. Fotoselli kapı görüş alanına giren kişi için mekanizmasını çalıştırarak açılıyor. Belli bir süre sonrasında kapanıyor. Böylece ısı tasarrufu hem sıcak hem de soğuk anlamda sağlanmış oluyor. Fotosel sisteminde cihazın görüş alanı yükseltilerek ya da düşürülerek güvenlik önleminin yanı sıra gereksiz açılış kapanışları da önlemek adına ayarlanabilir durumdadır. Genellikle alüminyum kasaya sahip olan fotoselli kapı modelleri farklı tasarımları da bünyesinde barındırmaktadır.

İletişim Sayfası

Ürünümüz hakkında bilgi almak veya temin etmek için lütfen bizimle iletişim kurunuz

CamKo Sistem

Bu bölümden bizden yapılarınız için teklif isteyebilir. Projeleriniz hakkında soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilir en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.  

Name: CamKo Yeni Nesil Cam Küpeşte
Phone: +90 549 199 00 53
info@camko.com.tr
Address: Camlıbel Mah. Laleli Cad. Meryem Sok. 9/A Rize/TÜRKİYE
×
Open chat