[TR] Teknik +90 532 353 09 49  |  [TR/EN] Satış ve Pazarlama +90 549 199 00 53

CAM KORKULUK ve KÜPEŞTE SİSTEMLERİ

Modern ve geleneksel tasarımların ileri teknoloji ve inovasyon ile hayat bulmasıyla sürekli güncellenen modeller üretmekte ve müşterilerimize sunmaktayız.

Türkiye pazarının yanı sıra Avrupa ve Ortadoğu pazarı başta olmak üzere ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

TASARIMLARIMIZ HAKKINDA

Mimarlarımız tarafından oluşturulan projelerin  çizimle hayat bulmasıyla  Residence Alış veriş merkezi İş merkezleri özel tasarım müstakil evler vb yerlerde  projeler gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca; Sizlerden gelen projeleri profosyonel ekimiz tarafından  titizlik ile incelenmekte olup Camko markamız ile buluşturmaktayız

CAMKO markası olarak Mimarlarımız  tarafından tasarlanan projelerimiz üretimini kendi bünyemizde barındırdığımız ekip ile uyum denge bütünlük içerisinde oluşturuyor  yapılarınıza değer katıyoruz.

CAMKO konsept tasarımdan proje yönetimine kadar, tasarlama eyleminin birçok safhasını gerçeğe dönüştürür ve kullanıcılarını hayal ettikleri mekanlarla buluşturur.

İletişim Sayfası

Ürünümüz hakkında bilgi almak veya temin etmek için lütfen bizimle iletişim kurunuz

CamKo Sistem

Bu bölümden bizden yapılarınız için teklif isteyebilir. Projeleriniz hakkında soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilir en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.  

Name: CamKo Yeni Nesil Cam Küpeşte
Phone: +90 549 199 00 53
info@camko.com.tr
Address: Camlıbel Mah. Laleli Cad. Meryem Sok. 9/A Rize/TÜRKİYE
×
Open chat