[TR] Teknik +90 532 353 09 49  |  [TR/EN] Satış ve Pazarlama +90 549 199 00 53

CORTEN METALKAPLAMA CEPHE SİSTEMLERİ

CORTEN panel içinde bakır, nikel, fosfor ve krom gibi metallerin bulunduğu corten çelik, havadaki neme maruz kalarak oksitlenmiş ve pas rengini almış bir çelik türüdür. Yüzeyde oluşan oksitlenme adeta koruyucu bir tabaka oluşturarak metalin mukavemetini ve ömrünü uzatır. Bakım gerektirmeyen, dayanıklı ve uzun ömürlü bir malzeme olarak özellikle cephe kaplamalarında tercih edilmektedir.

RİZE ALIŞVERİŞ MERKEZİ;

CAMKO TARAFINDAN CORTEN METAL KAPLAMA İŞLEMLERİ YAPILMIŞTIR.

Doğal bir paslı malzeme olarak boya veya yüksek fiyatlı pas önleyici malzemelere ihtiyaç duymayan CORTEN panel son derece estetik görünümlüdür. Korozyon

sonucu yüzeyde oluşan kırmızı, yeşil, turuncu ve kahverengi gibi renkler görüntü olarak binaya ayrı bir estetik ve güzellik katar. Yüksek dayanımlı bir çelik olması ile bina ömrünü uzatır.

DÜNYA GENELİN’DE CORTEN UYGULAN ÜNLÜ YAPILAR;

Dünyada birçok ünlü yapıda görülen CORTEN panelin avantajları oldukça fazladır. Leeds Metropolitan Üniversitesi yurdunun tüm bina cephesi CORTEN panel ile kaplanmıştır. Son derece çarpıcı bir görünümü olan binanın tüm cepheleri paslı çelikle kaplıdır. Nigel Hall CORTEN Çelik Heykeli, Van Couver heykeli, Millbank Adımlar heykeli,Santa Monika Kilisesi CORTEN panellerle dikkat çeken eserlerdir.

İletişim Sayfası

Ürünümüz hakkında bilgi almak veya temin etmek için lütfen bizimle iletişim kurunuz

CamKo Sistem

Bu bölümden bizden yapılarınız için teklif isteyebilir. Projeleriniz hakkında soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilir en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.  

Name: CamKo Yeni Nesil Cam Küpeşte
Phone: +90 549 199 00 53
info@camko.com.tr
Address: Camlıbel Mah. Laleli Cad. Meryem Sok. 9/A Rize/TÜRKİYE
×
Open chat