[TR] Teknik +90 532 353 09 49  |  [TR/EN] Satış ve Pazarlama +90 549 199 00 53

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1995 Yılında kurulan Camko markamız Rize’de kendi bünyemizde bulunan üretim ve Arge merkezimiz’de  çalışmalarına başlamıştır. Camko markamız küresel dünya’da söz sahibi  yüksek güvenlikli maksımum estetige önem veren anlayışla  tanınıyor.

Modern ve geleneksel tasarımların ileri teknoloji ve inovasyon ile hayat bulmasıyla sürekli güncellenen modeller üretmekte ve müşterilerimize sunmaktayız.

Türkiye pazarının yanı sıra Avrupa ve Ortadoğu pazarı başta olmak üzere ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Kısa süre içerisinde ulusal ve uluslar arası kitlelerin bünyesine girerek büyük beğeni toplayan Camko markamız kendi Bünyesinde en çok tercih edilen ve sürekli inovasyon çalışmaları ile ilk günkü hevesle geleceğin yarınlarına markamızı taşımak ve en iyi şekilde Camko markamızı temsil etmek her zaman öncü prensibimiz olmuş olmaya devam edecektir.

Hedefimiz yenilikçi ve kalite odaklı bir marka olmak bulunduğu her pazarda etkinliğini en iyi şekilde temsil etmektir.

Bu gururu ve ayrıcalığı birlikte yaşamak ulusal ve uluslar arası Pazar’da etkinliğimizi en iyi seviyeye çıkarmak satış ağımızı güçlendirmek adına siz değerli proje ortaklarımızı ve satış temsilcilerimizi yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

 

MÜŞTERİ SEVGİSİ

Camko her müşterisi ile ayrı ayrı sevgi bağı kurar. Müşteri sadakatinin bu yolla sağlandığını bilerek kurduğu ilişkilerin sağlıklı yürümesi için çok titiz davranır. Müşterisi ile kurduğu duygusal bağ ile en mutlu Camko markası müşteri ilkesinin ayrılmaz parçasıdır.

 

İletişim Sayfası

Ürünümüz hakkında bilgi almak veya temin etmek için lütfen bizimle iletişim kurunuz

CamKo Sistem

Bu bölümden bizden yapılarınız için teklif isteyebilir. Projeleriniz hakkında soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilir en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.  

Name: CamKo Yeni Nesil Cam Küpeşte
Phone: +90 505 095 53 57
info@camko.com.tr
Address: Camlıbel Mah. Laleli Cad. Meryem Sok. 9/A Rize/TÜRKİYE
×
Open chat